UŽ JEN KRUČEK KE KRÁSE - SALON KRÁSY DANA KŘIVÁNKOVÁ
permanentní make-up
o mém studiu

Jmenuji se Dana Křivánková, pracuji jako kosmetička, lash stylistka a manikérka. Ráda vám pootevřu dvířka mého kosmetického studia DK kosmetické studio Dana Křivánková a přiblížím smysluplnost návštěv u mne.

Studio se nachází v Děčíně, ve vilové části Letná – Želenice v soukromém domě, kde naleznete klid k relaxaci. Pohodlné parkování.

Zjistit více

Nabízím mnoho služeb z oblasti kosmetiky, které jsou určeny pro ženy i muže – celkové ošetření pleti, ošetření kosmetickým přístrojem, regenerační masáž obličeje a dekoltu, čištění pleti, barvení obočí a řas, depilace a líčení na různé příležitosti. Regenerační masáže. Prodlužování řas metodou „řasa na řasu“ a „2D technikou“ – pracuji s materiálem na té nejvyšší úrovni. Manikúru, permanentní lakovaní CND Schellac.

Intenzivně se zajímám o složení kosmetiky. To mě přivedlo až ke značce MALU WILZ, která mě nadchla a naprosto ji věřím. Zásadou je využití speciálních přírodních surovin zpravidla rostlinného původu v optimální koncentraci. Při výrobě nejsou přidávány konzervanty a výrobky neobsahují minerální oleje, parafíny a parabeny. Sama je používám (i má rodina) také doma pro péči nejen o obličej, ale i o celé tělo.

 


Samozřejmostí je pro mě také další vzdělávání v oblasti kosmetické péče, řasového stylingu a masáží. Proto často navštěvuji různé semináře , zúčastním se veletrhů , hledám informace na internetu, sleduji trendy. Svoji práci jednoduše miluji!Povolání být kosmetičkou jsem si vybrala a dělám jej s láskou! Z každého mého doteku budete cítit, jak moc mi záleží na dobře odvedené práci a hlavně vaší pohodě a spokojenosti.

SALON KRÁSY
dana křivánková
studio@kosmetika-krivankova.cz
+420 777 269 126
Masarykovo náměstí 191/18
Děčín 1, 405 02
CREATED BY:
Kosmetika Křivánková